CDRH6D28NP-180NC
MFR.Part #
CDRH6D28NP-180NC
JLCPCB Part #
C2453976
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.32A 18uH 70mΩ ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS