CDRH5D14NP-1R0NC
MFR.Part #
CDRH5D14NP-1R0NC
JLCPCB Part #
C2454575
Package
SMD,6.1x5.8mm
Description
1uH 20mΩ 3.3A 3.3A ±30% SMD,6.1x5.8mm Power Inductors ROHS