CDR7D28MNNP-2R0NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-2R0NC
JLCPCB Part #
C2453151
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
19mΩ 2uH 3.95A 4.55A ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS