CDRH2D11NP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH2D11NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C2452963
Package
1212
Description
135mΩ 4.7uH 500mA 880mA ±30% 1212 Power Inductors ROHS