CLS62NP-820NC
MFR.Part #
CLS62NP-820NC
JLCPCB Part #
C2455455
Package
SMD-4P,6.8x6.6mm
Description
256mA 82uH 851mΩ ±30% SMD-4P,6.8x6.6mm Power Inductors ROHS