CDR105NP-471MC
MFR.Part #
CDR105NP-471MC
JLCPCB Part #
C2454942
Package
SMD,10x9.2mm
Description
-15%~+20% 1.6Ω 370mA 470uH SMD,10x9.2mm Power Inductors ROHS