CDR105NP-390MC
MFR.Part #
CDR105NP-390MC
JLCPCB Part #
C2455069
Package
SMD,10x9.2mm
Description
-15%~+20% 1.28A 160mΩ 39uH SMD,10x9.2mm Power Inductors ROHS