CMD4D06NP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CMD4D06NP-100MC
JLCPCB Part #
C17329291
Package
SMD-4P,4.3x4.1mm
Description
10uH 457mΩ 500mA ±20% SMD-4P,4.3x4.1mm Power Inductors ROHS