CDH53NP-4R7MC
MFR.Part #
CDH53NP-4R7MC
JLCPCB Part #
C6529267
Package
SMD,6x5.2mm
Description
1.68A 4.7uH 96mΩ ±20% SMD,6x5.2mm Power Inductors ROHS