CDH53NP-390KC
MFR.Part #
CDH53NP-390KC
JLCPCB Part #
C5612603
Package
SMD,6x5.2mm
Description
39uH 550mΩ 640mA ±10% SMD,6x5.2mm Power Inductors ROHS