CDH53NP-121JC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH53NP-121JC
JLCPCB Part #
C5568620
Package
SMD,6x5.2mm
Description
1.8Ω 120uH 340mA ±5% SMD,6x5.2mm Power Inductors ROHS