CDEP147NP-1R2MC-73
MFR.Part #
CDEP147NP-1R2MC-73
JLCPCB Part #
C2455678
Package
SMD-3P,14.5x14.5mm
Description
1.2uH 1.69mΩ 20A 35.7A ±20% SMD-3P,14.5x14.5mm Power Inductors ROHS