CDRH125L125NP-101MC
MFR.Part #
CDRH125L125NP-101MC
JLCPCB Part #
C167258
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.7A 1.7A 100uH 166mΩ AEC-Q200 ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS