CDRH60D45BT150NP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH60D45BT150NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C2890511
Package
SMD,6.6x6.3mm
Description
29.9mΩ 3.1A 3A 4.7uH ±30% SMD,6.6x6.3mm Power Inductors ROHS