CD43NP-120MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD43NP-120MC
JLCPCB Part #
C2454959
Package
SMD,4.5x4mm
Description
12uH 210mΩ 970mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS