CDR7D43MNNP-390NC
MFR.Part #
CDR7D43MNNP-390NC
JLCPCB Part #
C17298185
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.1A 175mΩ 2.1A 39uH ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS