CD105NP-120MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD105NP-120MC
JLCPCB Part #
C17260562
Package
SMD,10x9mm
Description
12uH 2.45A 70mΩ ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS