CDRH8D58/LDNP-100NC
MFR.Part #
CDRH8D58/LDNP-100NC
JLCPCB Part #
C2456060
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 2.6A 2.6A 20.5mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS