CD104NP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD104NP-100MC
JLCPCB Part #
C2453170
Package
SMD,10x9mm
Description
10uH 2.38A 53mΩ ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS