CD104NP-150MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD104NP-150MC
JLCPCB Part #
C2455760
Package
SMD,10x9mm
Description
1.87A 15uH 53.9mΩ ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS