GWR2R550
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GWR2R550
JLCPCB Part #
C6955023
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.4pF~2.5pF 3000@250MHz 5.8mm 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS