GWC8R000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GWC8R000
JLCPCB Part #
C7200773
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~8pF 1000@250MHz 12mm Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS