GEC14000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GEC14000
JLCPCB Part #
C7281319
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1pF~14pF 500@20MHz 9.93mm 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS