GWR4R500
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GWR4R500
JLCPCB Part #
C6204117
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.6pF~4.5pF 2000@250MHz 7.9mm 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS