GAA10007
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GAA10007
JLCPCB Part #
C6564823
Package
Plugin
Description
-65℃~+125℃ 12.7mm 1pF~10pF 5000@100MHz 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS