SP010N02GHTF
MFR.Part #
SP010N02GHTF
JLCPCB Part #
C22385381
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7mΩ@10V 100V 13.42nF 156nC@10V 2.034nF 2.7V 300A 300W 48pF TO-247 MOSFETs ROHS