SP30N06GTH
MFR.Part #
SP30N06GTH
JLCPCB Part #
C22466705
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7V 240pF 25pF 30V 35W 40A 6.5mΩ@10V、10mΩ@4.5V 625pF 7.1nC@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS