SP30N08GDNK
MFR.Part #
SP30N08GDNK
JLCPCB Part #
C22466707
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1.7V 2 N-Channel 240pF 24A 25W 25pF 30V 625pF 7.1nC@10V 8.5mΩ@10V、12mΩ@4.5V N-Channel PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS