SP010N20GTH
MFR.Part #
SP010N20GTH
JLCPCB Part #
C22466822
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8V 100V 14.6nC@10V 151pF 20mΩ@10V 30A 50W 695pF 9pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS