M110-15-50J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
M110-15-50J
JLCPCB Part #
C487917
Package
Plugin,P=15mm
Description
10W 50mΩ Current Sense Resistor Through-hole ±5% 插件,P=15mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS