YLR12-2-50F-W
MFR.Part #
YLR12-2-50F-W
JLCPCB Part #
C469378
Description
2W 50mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS