M125-20-10J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
M125-20-10J
JLCPCB Part #
C695803
Package
Plugin,P=20mm
Description
10mΩ 25W Current Sense Resistor Through-hole ±5% 插件,P=20mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS