YLR28-5-3.5F
MFR.Part #
YLR28-5-3.5F
JLCPCB Part #
C489561
Description
3.5mΩ 5W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS