ASMD1210-110-16V
MFR.Part #
ASMD1210-110-16V
JLCPCB Part #
C2982274
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.1mm 100A 16V 2.2A 2.8mm 210mΩ 3.5mm 300ms 50mΩ 600mW 1210 Resettable Fuses ROHS