ASMD1206-100-24V
MFR.Part #
ASMD1206-100-24V
JLCPCB Part #
C2982269
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.8A 1.9mm 100A 1A 1mm 24V 270mΩ 3.6mm 300ms 50mΩ 600mW 1206 Resettable Fuses ROHS