DAT200-12
Extended
Manufacturer
Sensata Tech
MFR.Part #
DAT200-12
JLCPCB Part #
C5666945
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 1ms 2.5kV@AC、2.5kV@DC 3A 6ms 插件 Reed Relays ROHS