DAT200-24
Extended
Manufacturer
Sensata Tech
MFR.Part #
DAT200-24
JLCPCB Part #
C7171038
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1ms 2.5kV@AC、2.5kV@DC 24V 3A 6ms 插件 Reed Relays ROHS