SESUC3V3D2510-10U
Extended
Manufacturer
Semitel
MFR.Part #
SESUC3V3D2510-10U
JLCPCB Part #
C2758319
Package
DFN2510-10
Description
-55℃~+125℃ 0.15pF、0.35pF 10V、20V 10nA 3.3V 3A@8/20us 6V ESD Four channels IEC 61000-4-2 Unidirectional DFN2510-10 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS