ESDPSA0402V05
Extended
Manufacturer
Semitel
MFR.Part #
ESDPSA0402V05
JLCPCB Part #
C2875437
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+125℃ 0.05pF 1 100nA 35V 5V Bidirectional ESD DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS