GSXD100A015S1-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GSXD100A015S1-D3
JLCPCB Part #
C6203941
Package
SOT-227
Description
-40℃~+150℃ 1.4kA 150V 2 Independent 200A 3mA@150V 880mV@100A SOT-227 Schottky Diodes ROHS