GP3D010A120B
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GP3D010A120B
JLCPCB Part #
C6204048
Package
TO-247-2
Description
1.2kV 1.65V@10A 10A 20uA@1200V TO-247-2 SiC Diodes ROHS