GSXD120A020S1-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GSXD120A020S1-D3
JLCPCB Part #
C5720352
Package
SOT-227
Description
2 Independent 200V 3mA@200V 920mV@120A SOT-227 Schottky Diodes ROHS