GP3D010A120A
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GP3D010A120A
JLCPCB Part #
C17612316
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.65V@10A 100A 20uA@1200V 34A TO-220-2 SiC Diodes ROHS