GHXS030A120S-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GHXS030A120S-D3
JLCPCB Part #
C5718609
Package
SOT-227
Description
1.2kV 1.7V@30A 2 Independent 200uA@1200V 30A SOT-227 SiC Diodes ROHS