GHXS100B065S-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GHXS100B065S-D3
JLCPCB Part #
C6866959
Package
SOT-227
Description
1.65V@100A 193A 2 Independent 250uA@650V 650V SOT-227 SiC Diodes ROHS