GSXD160A020S1-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GSXD160A020S1-D3
JLCPCB Part #
C5648353
Package
SOT-227
Description
2 Independent 200V 2kA 320A 3mA@200V 920mV@160A SOT-227 Schottky Diodes ROHS