SM4532-220MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SM4532-220MT
JLCPCB Part #
C9897
Package
SMD,4.5x4mm
Description
22uH 378mΩ 680mA 960mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS