SMNR4020-4R7MT
MFR.Part #
SMNR4020-4R7MT
JLCPCB Part #
C467061
Package
SMD,4x4mm
Description
2.35A 2.35A 4.7uH 98mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS