SMDRS1265-470N
MFR.Part #
SMDRS1265-470N
JLCPCB Part #
C163680
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.4A 2.4A 47uH 57mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS