SMCM100906-471
MFR.Part #
SMCM100906-471
JLCPCB Part #
C49236564
Package
SMD-4P,10x8.7mm
Description
-40℃~+125℃ 1.6A 1.75kΩ@10MHz 470uH@100kHz 65mΩ 80V SMD-4P,10x8.7mm Common Mode Filters ROHS